Aktuality

Divadlo aj koncert pre seniorov zadarmo
15.08.2013

V Starom Meste je mnoho aktívnych seniorov, ktorí športujú, žijú kultúrou a učia sa cudzie jazyky. Sto z nich má možnosť získať zadarmo vstupenky na inscenáciu Tajovský Ruulezz!, ktorá je adaptáciou hry Ženský zákon od Jozefa Gregora Tajovského. Inscenáciu v jednoduchej angličtine uvedie pre seniorov už 23. augusta o 20.30 na nádvorí Zichyho paláca anglické divadlo Bridgin´ Drama, ktoré vlani založili domáci a zahraniční lektori z  jazykového centra the Bridge.

 

„Po hodinovom predstavení čaká bratislavských seniorov koncert šansoniérky Katky Feldekovej a pohár dobrého vína,“ uviedla manažérka jazykového centra the Bridge Klaudia Bednárová.

Záujemcovia o vstupenky sa môžu hlásiť na emaily prosenior@prosenior.eu, alebo na telefónnom čísle 0948 456 232. Lístok pre dve osoby dostane zadarmo  prvých päťdesiat prihlásených.

 

Organizátormi akcie sú jazykové centrum the Bridge a internetový portál Prosenior.eu. Vznik inscenácie podporila Mestská časť Bratislava Staré mesto a záštitu nad podujatím prevzala starostka mestskej časti Táňa Rosová.