Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah Preskočiť na pätičku

Dovidenia stará webstránka, máme nový web!

Preskočiť navrch stránky Preskočiť na pätičku
Dátum: 3 min. čítania
Dovidenia stará webstránka, máme nový web!

Konečne! Staré Mesto má po viac než 12 rokoch nový web. Pred pár mesiacmi sme si vyhrnuli rukávy a pustili sa do úlohy neľahkej - najmä pre samosprávy s tak rozsiahlou agendou a množstvom informácií. A bol najvyšší čas, starý web mestskej časti nespĺňal už niekoľko rokov základné očakávania. Dnešným dňom sme teda o ďalší krôčik bližšie k modernej a funkčnej samospráve.

Čo nás na novom webe Starého Mesta najviac teší?

  • Je prehľadný a intuitívny - pri jeho tvorbe sme mysleli najmä na skúsenosť občanov a občianiek, ktorí potrebujú na mestskej časti niečo vybaviť.
  • Je dobre prispôsobený aj na mobilné telefóny - táto možnosť nám na starom webe veľmi chýbala a keďže dnes všetko hľadáme prostredníctvom malých zariadení v ruke, nový web Starého Mesta funguje s telefónmi a ich formátom obrazoviek na výbornú.
  • Je skutočne nápomocný - odpovedáme na ňom na všetky časté otázky - ušetríme vám tak čas, námahu a predídeme mnohým nedorozumeniam.
  • Je rýchly - Google ohodnotil výkonnosť nového webu na 99 bodov zo 100, pre porovnanie - pôvodný web mestskej časti bol na úrovni 48 bodov.
  • Je jednoduchý a uprataný - menej je niekedy viac, pri weboch to platí niekoľkonásobne. Jasná a prehľadná štruktúra zabezpečí, že budete vždy vedieť, kde nájdete to, čo potrebujete.
  • Je dostupný aj v anglickej, nemeckej či maďarskej verzii, každá jeho časť je preložiteľná prostredníctvom google translate do jazyku, ktorý potrebujete.
  • Je skutočne prístupný - napríklad vďaka kontrastnej možnosti zobrazenia pre slabozrakých. Samozrejmosťou je aj funkcia čítačky - prevodu textu na reč.
Preskočiť na obsah