Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah Preskočiť na pätičku

Aktuálne podujatia v Staromestskej knižnici

Preskočiť navrch stránky Preskočiť na pätičku
Dátum: Autor: Lenka Čechvalová
Aktuálne podujatia v Staromestskej knižnici

Rodičia, príďte sa inšpirovať knihami o výchove. Prvé stretnutie Rodičovského knižného klubu sa uskutoční v utorok 21. mája o 17.00. Témou bude kniha Ako prežiť rodičovstvo. Nebudú chýbať ani užitočné rady od Martiny Vagačovej, autorky knihy a lektorky Efektívneho rodičovstva. Nie je potrebné, aby ste mali knihu prečítanú.

Na podujatie  je potrebné sa vopred zaregistrovať: registračný formulár

Seniori, neviete si dať rady s vašimi mobilnými telefónmi? Príďte vo štvrtok 23. mája od 15.30 do 18.00 na Panenskú 1 na konzultácie. Lektori vám pomôžu a poradia s nastaveniami, aktualizáciami, odporučia užitočné a obľúbené aplikácie.

Knižnica má skvelú novinku – knihy nemusíte len čítať, môžete ich aj počúvať. V online-katalógu sú k dispozícii stovky audiokníh – môžete si vybrať zo spoločenských románov, detektívok, historických románov, cestopisov, kníh na osobný rozvoj aj titulov pre deti a mládež...

Ako na to?

  • Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Palmknihy pre telefóny a tablety so systémom Android a iOS a zaregistrujte sa v nej (uveďte rovnaký e-mail ako v knižnici).
  • Prihláste sa do online-katalógu a vyhľadajte audioknihy.
  • Kliknite na tlačidlo „Požičať audioknihu“ u Vami vybraného titulu.
  • Požičaná kniha sa zobrazí vo Vašej knižnici v aplikácii Palmknihy.

Audioknihy sú k dispozícií 31 dní aj bez pripojenia na internet. Súčasne môžete mať požičané 3 audioknihy alebo e-knihy. Audioknihy sú dostupné čitateľom od 15 rokov.

Viac informácií o požičiavaní audiokníh.Tešíme sa na vás.

Vaša Staromestská knižnica

Galéria: Staromestská knižnica

Preskočiť na obsah