Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah Preskočiť na pätičku

Užite si vzdelávacie aktivity so Staromestskou knižnicou!

Preskočiť navrch stránky Preskočiť na pätičku
Dátum: Autor: Veronika Gubková
Užite si vzdelávacie aktivity so Staromestskou knižnicou!

Milí čitatelia a milé čitateľky! Tento týždeň sme do nášho knižničného programového okienka opäť zaradili tri zmysluplné a vzdelávacie podujatia. Ak vás prenasleduje chuť po poznaní či diskusii, príďte k nám! 

10. 6. od 16.30 do 18.30, Panenská 1 – PORADENSTVO PRI ROZVODE
Rozvod rodičov často nebýva ľahký. Spájame si ho najmä s negatívnymi emóciami, no dá sa zvládnuť s rešpektom a dôstojnosťou. Odborníčky Zuzana Buránska a Ingrid Šovčíková vám spoločne priblížia ako na to – od celkového procesu rozvodu a zvládnutia súdu, následnej mediácie, rozvodového koučingu až po formu striedavej starostlivosti pre rodičov.
Na poradenstvo je potrebné sa zaregistrovať prostredníctvom e-mailu: mediatorka@zuzanaburanska.sk

12. 6. od 10.00 do 12.00, Blumentálska 10/a – PODPORNÁ SKUPINA NOSENIA A DOJČENIA
Dojčenie a nosenie sa navzájom dopĺňajú – sú cennou pomôckou a praktickou súčasťou starostlivosti o bábätko. Ak hľadáte povzbudenie a potrebujete sa v týchto témach uistiť, laktačná poradkyňa Alena Martonová vás danými procesmi bezpečne zoznámi. Stretnutie je určené pre všetkých, ktorí chcú hlbšie preniknúť do problematiky dojčenia a nosenia.

13. 6. o 18.00, Blumentálska 10/a – RODIČOVSKÝ KNIŽNÝ KLUB
Položili ste si niekedy otázku, ako sa stať lepším a tolerantnejším rodičom? Kniha Objavte v sebe dobrého rodiča od americkej psychologičky a autorky Becky Kennedy je knižným sprievodcom, ale aj podporným zdrojom pre preťažených rodičov. Spisovateľka vo svojom bestselleri totiž vysvetľuje, na čom skutočne záleží vo vzťahu rodičov a detí.
V našom knižnom klube spoločne s odborníčkou Zuzanou Vaškovou preskúmate autorkinu výchovnú filozofiu, hodnotné podnety a praktické metódy, ktorých zámerom je posilniť intímne puto.
Avšak nezabúdajte, na podujatie je potrebné sa vopred zaregistrovať: registračný formulár

Srdečne vás pozývame a budeme sa tešiť na vašu návštevu,
tím Staromestskej knižnice.

Preskočiť na obsah