Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah Preskočiť na pätičku

Príprava regulovaného parkovania PAAS v lokalite SM2 - Hrad - Sokolovňa - Online stretnutie

Preskočiť navrch stránky Preskočiť na pätičku
Príprava regulovaného parkovania PAAS v lokalite SM2 - Hrad - Sokolovňa - Online stretnutie
Milé obyvateľky, milí obyvatelia Starého Mesta,
srdečne vás pozývame na online stretnutie k príprave spustenia regulovaného parkovania PAAS v ďalšej časti Starého Mesta, v lokalite Hrad – Sokolovňa, ktorú ohraničujú ulice Palisády, Štefánikova, Pražská, Banícka, Urbánkova, Na Slavíne, Stará vinárska a Mudroňova.
 
Stretnutie sa uskutoční 17. júna 2024 o 17:00 prostredníctvom aplikácie Teams. Link na pripojenie k diskusii nájdete na www.paas.sk/stare-mesto.
 
Pred samotným spustením regulácie je v zóne potrebné pripraviť projekt organizácie dopravy a nového značenia, ktoré jasne vymedzí miesta, na ktorých je v rámci zóny možné legálne parkovať. Návrh projektu organizácie dopravy a vyznačovania parkovacích miest v lokalite Hrad - Sokolovňa bude vopred zverejnený na www.paas.sk/stare-mesto.
 
Na online stretnutí vám návrh projektu organizácie dopravy predstavia zástupcovia a zástupkyne mesta a mestskej časti a bude samozrejme aj priestor na vaše otázky. V prípade, že sa nebudete môcť online stretnutia zúčastniť, bude vám k dispozícii záznam na stránke www.paas.sk/stare-mesto.
 
Projekt navrhol autorizovaný dopravný projektant, no záleží nám aj na tom, aby sme získali spätnú väzbu od obyvateľov, ktorých sa zmeny dotknú. Vaše pripomienky k návrhu dopravného značenia nám môžete posielať na pripomienky@paas.sk do 30.6. 2024.
Tešíme sa na stretnutie s vami!
Preskočiť na obsah