Zasadnutie komisie zo dňa 29.04.2010
Zápisnica zo zasadnutia Finančnej komisie Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Staré Mesto a Komisie nakladania s majetkom (spoločné zasadnutie) dňa 29. 4. 2010
Finančná komisia
Prítomní:
Ing. Marián Procházka
Ing. Vladimír Pištek
JUDr. Marta Šteffeková
MUDr. Peter Tatár
Ing. Viliam Denko
Mgr. Radoslav Števčík
Ing. Martin Borguľa
Ospravedlnení:
Mgr. Sven Šovčík
Bc. Gabriela Vyhnáliková
Komisia nakladania s majetkom
Prítomní:
Ing. Vladimír Pištek
MUDr. Peter Tatár
Ing. Viliam Denko
Ing. Natália Halasová
Ing. Martin Borguľa
Mgr. Bohdana Machajová
Ospravedlnení:
Mgr. Ondrej Dostál
RNDr. Peter Smrek
JUDr. Marta Šteffeková
Hostia:
JUDr. Marek Šujan
Ing. Paulína Schmidtová
Ing. Mária Mozolová
Program:
Návrhy na vyhlásenie verejných obchodných súťaží na predaj a prenájom nehnuteľností
Uznesenie č. 414/2010
Finančná komisia a komisia nakladania s majetkom žiadajú prednostu úradu zabezpečiť prípravu podmienok na vyhlásenie verejných obchodných súťaží na predaj a prenájom takto:
1. Bezručova 8 - garáže
vyhlásenie: 3.5.2010
predloženie návrhov: 18.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 18.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 20.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % účel
2. Fraňa Kráľa 24, Tobrucká 1, Tallerova 3 - CO kryty
vyhlásenie: 10.5.2010
predloženie návrhov: 25.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 25.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 27.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % vzťah k lokalite
3. Obchodná 52
vyhlásenie: 10.5.2010
predloženie návrhov: 25.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 25.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 27.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % účel, resp. prínos pre mestskú časť
4. 29. augusta 34
vyhlásenie: 3.5.2010
predloženie návrhov: 18.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 18.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 20.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % účel
5. Klemensova 5
vyhlásenie: 3.5.2010
predloženie návrhov: 18.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 18.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 20.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % účel
Grosslingova 52
vyhlásenie: 3.5.2010
predloženie návrhov: 25.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 25.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 27.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá : 70 % cena, 30 % účel
6. Obchodná 23
vyhlásenie: 3.5.2010
predloženie návrhov: 18.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 18.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 20.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % účel, kaucia vo výške trojmesačného nájomného
7. Krížna 38
vyhlásenie: 3.5.2010
predloženie návrhov: 18.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 18.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 20.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % účel ,
podmienka: súčasní nájomcovia ku dňu vyhodnotenia súťaže ukončia nájomný vzťah
8. Lovinského 30
vyhlásenie: 10.5.2010
predloženie návrhov: 25.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 25.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 27.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % účel
9. Podjavorinskej 13
Leškova 7
Kozia 19
vyhlásenie: 10.5.2010
predloženie návrhov: 25.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 25.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 27.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % účel
10. Krížkova 6
vyhlásenie: 3.5.2010
predloženie návrhov: 18.5.2010 do 12.00 hod.
otváranie obálok: 18.5.2010 o 15.00 hod.
vyhodnotenie: 20.5.2010 o 15.00 hod.
kritériá: 70 % cena, 30 % účel
FK
Prítomní: 6
Za: 6
Proti: 0
Zdržal sa: 0
MK
Prítomní: 6
Za: 6
Proti: 0
Zdržal sa: 0
Najbližšie spoločné zasadnutie sa uskutoční 6.5.2010 o 15.00 hod.
Ing. Vladimír Pištek
predseda komisie nakladania s majetkom
Ing. Marián Procházka
predseda finančnej komisie
Zapísala:
Ing. Lašánová
Bratislava,30.4.2010
Rozdeľovník:
1. Anna Molnárová – ref. organizačný
2. Ing.Anna Lašánová – zapisovateľ
3. Ing. Oliver Paradeiser - prednosta
4. Ing. Marián Procházka – predseda komisie
5. Ing. Vladimír Pištek – predseda komisie
6. členovia komisie finančnej
7. členovia komisie nakladania s majetkom
Komisia: | Komisia nakladania s majetkom |
---|---|
Dátum konania: | 29.04.2010 |
Zúčastnení poslanci: | Ing. Martin BORGUĽA Ing. Viliam DENKO Ing. Natália HALÁSOVÁ Mgr. Bohdana MACHAJOVÁ Ing. Vladimír PIŠTEK MUDr. Peter TATÁR CSc. |
Chýbajúci poslanci: | Mgr. Ondrej DOSTÁL RNDr. Peter SMREK JUDr. Marta ŠTEFFEKOVÁ |