Aktuality

PONUKA PRÁCE: Odborný referent – oddelenie majetkové, referát hospodárskej správy
19.03.2019

Mestská časť Bratislava-Staré Mesto prijme zamestnanca na pracovnú pozíciu odborný referent – oddelenie majetkové, referát hospodárskej správy.

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

Termín nástupu: dohodou

Základná zložka mzdy: 1193,00 Eur

Kvalifikačné predpoklady – požadované vzdelanie:

Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa – ekonomického alebo technického smeru (stavebné zameranie)

Požiadavky:

-        Bezúhonnosť

-        Odborná prax – minimálne 5 rokov v obdobnej pracovnej činnosti

Zameranie – náplň pracovnej činnosti:

-        Komunikáciu so správcami, dodávateľmi služieb a výkon funkcie správcu v určených objektoch, vrátane uplatnenia vlastníckych práv mestskej časti voči správcom, spoločenstvám vlastníkov bytov a nebytových priestorov a ďalším zmluvným partnerom, účasť na stretnutiach vlastníkov nehnuteľností.

-        Príprava kompletnej dokumentácie pre realizáciu verejných obstarávaní súvisiacich so zabezpečením dodávok prác, služieb a tovarov pre úrad ako aj pre všetky objekty v našom vlastníctve alebo správe v pôsobnosti svojej agendy,

-        Sleduje a dodržiava plnenie plánu ako aj čerpanie v súlade s rozpočtovými pravidlami,

-        Účasť na konaniach súvisiacich s deložáciou neplatičov, ako aj realizácia deložovania neplatičov a neprispôsobivých nájomcov bytov a nebytových priestorov,

-        Opravu, údržbu, odstraňovanie porúch, havárií na a v budovách, na technických a technologických zariadeniach vo vlastníctve alebo správe mestskej časti,

-        Nákup, dovoz technických a technologických zariadení a vybavenia pre objekty v správe referátu hospodárskej správy,

-        Organizácia, plánovanie, zadávanie opráv, prác a úloh pre údržbárov a elektrikára vrátane kontrol vykonaných prác – súvisiacich so zabezpečením drobných opráv, odstraňovaním drobných porúch, sťahovaním inventára a spisov úradu, ako aj v zariadeniach v správe úradu,

-        Základné technické posúdenie opráv menšieho charakteru,

-        Drobné nákupy a vyúčtovanie hotovosti,

-        Vybavovanie bežnej korešpondencie.

Zoznam požadovaných dokladov:

-        Písomná žiadosť

-        Profesijný štruktúrovaný životopis

-        Súhlas so spracovaní osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť do podateľne Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Staré Mesto, Vajanského nábrežie 3, 814 21  Bratislava v zalepenej obálke s označením „odborný referent na oddelenie majetkové“ v lehote do 29. marca 2019.

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Becko, tel.: 421 2 59 246, 0903 523 009.