Aktuality

Sobotný Ples v opere prinesie dopravné obmedzenia. Niektoré električky nepôjdu do centra
08.01.2019

Podujatie Ples v opere, ktoré sa v sobotu 12. januára už po devätnásty raz uskutoční v bratislavskej Redute v historickom centre hlavného mesta, prinesie obyvateľom a návštevníkom Bratislavy určité dopravné obmedzenia. Podľa informácií DPB bude v čase o 18.00 do 20.30 vylúčená premávka električiek na Mostovej a Jesenského. 

Električky budú premávať nasledovne: 

Linka č. 4 smer Dúbravka: od zastávky Kamenné námestie po trase Námestie SNP, Kapucínska, Tunel, Nábrežie arm. generála L. Svobodu, kde sa od zastávky Kráľovské údolie napojí na svoju obvyklú trasu. Neobslúži zastávky SND, Námestie Ľ. Štúra a Most SNP. Obslúži zastávky Námestie SNP a Kapucínska.

Linka č. 8 okružná trasa: od zastávky Poštová, Martinus po trase Kapucínska, Tunel, Nábrežie arm. generála L. Svobodu, Most SNP, Rázusovo nábrežie, Vajanského nábrežie, Šafárikovo námestie, kde sa napojí na svoju trasu. Neobslúži zastávky Námestie SNP, SND a Námestie Ľ. Štúra. Obslúži zastávky Kapucínska, Chatam Sófer a Most SNP.

Linky 29 a 70 vodiči v smere k Mostu SNP obslúžia aj zastávku Námestie Ľ. Štúra na Vajanského nábreží ako linka N33. Zastávka je premiestnená pred križovatku s Kúpeľnou ulicou.